vaš logo
Kategorije:
- bodi majice
- Dečija konfekcija
- dečije trenerke
- dresovi i majice
- Duksevi
- majica
- majice
- majice za decu
- majice za odrasle
- pamučne majice
- pamučne pidžame
- pidžame
- pidžame za decu
- pidžame za muškarce
- pidžame za žene
- Polo majice
- proizvodnja konfekcije
- proizvodnja majica
- reklamne majice
- šorcevi
- tekstilna konfekcija
- trenerke
- ženska konfekcija
- ženske i muške majice
service description:
Delphin tekstil je zanatska radnja koja se bavi proizvodnjom konfekcije za decu i odrasle, iz svog širokog asortimana izdvajamo:
decije majice, pidzamice, dukserice, kompletan body program, trenerke, haljine, suknje, za odrasle majice, trenerke, dukseve, šorceve.
Pošto smo mi proizvodjaci nudimo najniže veleprodajne cene jer radimo na kolicinu prodate robe takodje nudimo i veliki izbor preslikaca, pa vam je lakše da saradjujete sa nama jer vam mozemo ponuditi konpletan proizvod za vrlo male pare.
Ako dodje do saradnje medju nama potrebno je da nas kontaktirate putem maila i vrlo je vazno da ostavite vaš pravi mail ili neki kontakt telefon da bismo proverili ispravnost narudzbine, U slucaju da ne podignete paket, mi snosimo nepotrebne troskove. Registrovani email nam omogucava da u slucaju takvih prevara, vise ne saljemo pakete tom korisniku. Samim tim, NE PRIHVATAJU se mail servisi poput yahoo-a. Isto vazi i za broj telefona. Pre nego sto posaljemo paket, provericemo vase podatke.naše proizvode šaljemo poštom, post expresom ili city expresom po želji kupca.
placanje se vrsi po preuzetom paketu a troškove poštarine snosi kupac.
vaš logo
service description:
Usluga krojenja i šivenja muške i ženske teške konfekcije.Od proizvoda izdvajamo kapute,sakoe,blejzere,pantalone,suknje.Mašinski park se sastoji od automata za polaganje platna,automata za izradu đžepova,automata za pojas i svih ostalih mašina koje su potrebne za kvalitetnu izraduvaš logo
Kategorije:
- Konfekcija
- odeća
- Proizvodnja i prerada tekstila
- proizvodnja konfekcije
- Proizvodnja odeće
- proizvodnja tekstila
- proizvodnja tekstilne galanterije
- proizvodnja zaštitne obuće
- proizvodnja zastitne odece
- radna odeća
- Radna odela
- Tekstil
- tekstil i proizvodi od tekstila
- tekstilna galanterija
- tekstilna industrija
- tekstilni artikli
- tekstilni proizvodi
- textil
- veleprodaja tekstila
- Zaštitna odeća
- zaštitne uniforme
service description:
PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU KONFEKCIJEPreduzeće "ANGORA" D.O.O pretežno se bavi proizvodnjom i trgovinom tekstilnih artikala.
Nalazi se u industrijskoj zoni grada Jagodine. Osnovana je, kao D.O.O, 1992 godine., a postoji kao SZR od 1989 godine.
Za 20 godina rada stekli smo ugled i respekt širom Srbije, ali i šire. U naše klijente ubrajaju se: "Coca-Cola", Hotel "Putnik", "Zepter", Zdravstvena ustanova "Dragiša Mišović", Narodna Banka", "Sava Centar", Vojna ustanova "Dedinje", "Interkontinental"...
Usluge:
Konfekcija "ANGORA" bavi se proizvodnjom i trgovinom uglavnom ženske i muške i poslovne konfekcije. Takođe vršimo proizvodnju zaštitne odeće i celokupnog frotirskog programa. Kompletan program za ugostiteljstvo i zdravstvo je deo naše konstantne ponude.
vaš logo
service description:
vaš logo
service description:
PROIZVODNO TRGOVINSKO PREDUZEĆEPROIZVODNJA I VELEPRODAJA ŽENSKE KONFEKCIJE
vaš logo
service description:
PROIZVODNJA I PROMET MUŠKE, ŽENSKE I DEČIJE KONFEKCIJEvaš logo
service description:
"PETRINO" JE PORODIČNA FIRMA KOJA SE BAVI PROIZVODNJOM, VELEPRODAJOM I MALOPRODAJOM DEČIJE KONFEKCIJE.DVADESETOGODIŠNJE ISKUSTVO NAM OMOGUĆAVA DA VAM PONUDIMO KVALITETNU, VEOMA ATRAKTIVNU I PRRISTUPAČNU KONFEKCIJU.
TAKODJE SMO OPREMLJENI I STRUČNI ZA SVE VRSTE USLUGA U OBLASTI KONFEKCIONARSTVA, SVE PREMA ŽELJAMA I ZAHTEVIMA NARUČIOCA.
NA SLIKAMA MOŽETE VIDETI DEO NAŠE KOLEKCIJE, DOK SE ZA DETALJNIJE INFORMACIJE MOŽETE OBRATITI MAILOM ILI TELEFONOM.
vaš logo
service description:
Osnovna delatnost Konfekcije „Kadinjača“ je proizvodnja u oblasti konfekcije jakni, mantila i kaputa. Proizvodni pogoni i uprava se nalaze u industrijskoj zoni Krčagovo u Užicu, Zapadna Srbija.
Preduzeće poseduje i maloprodajni lanac od 12 prodavnica širom zemlje(Beograd, Užice, Priboj, Prijepolje, Požega, Bajina Bašta i Arilje).
Danas je Kadinjača jedno od najvećih tekstilnih proizvodnih preduzeća u Srbiji. Preko 5 miliona proizvedenih jedinica, stalni rast prometa i širenje poslovanja svedoče o izuzetno stabilnoj firmi sa jasnom vizijom i planovima.
vaš logo
service description:
2001. godine rođena je konfekcija "UBKO", privatno preduzeće za proizvodnju i promet tekstilnih usluga - usluge šivenja Od samog starta obskrbljena izuzetno stručnim kadrom nije mogla ništa drugo nego da bude sve uspešnija. Dugogodišnja saradnja sa renomiranim modnim kućama, kvalitet i usavršavanje na kome se stalno radi, najzaslužniji su za uspehe koje je "UBKO" postigao još u ranim godinama svog postojanja."UBKO" je utemeljen na principima organizacije koja brzo uči i koja ima sposobnost brzog prilagođavanja uslovima vrlo složene „tržišne utakmice“ i jake konkurencije. Permanetno radimo na tome da poverenje postojećih partnera opravdamo, zadržimo, ali i udvostručimo. Ipak, osvajanje novih uživalaca "UBKO" usluga podjednako je važno.
Zaposleni tim krojača, modelara i šivača svoj posao shvata vrlo ozbiljno, ali se i te kako trudi da vreme provedeno za „aparaturom“ i sa kolegama liči na laganu igru, takminčenje u kome su na kraju radnog vremena svi pobednici. Tako zdrava atmosfera u kombinaciji sa iskustvom čini nas neprekosnovenim u svom poslu.
service description:
U istoriji svake kompanije postoji ideal koji je čini jedinstvenom.Za nas je to ideal kvaliteta.
Posvećeni ovom cilju, spajajući iskustvo, veštinu i znanje, postali smo afirmisani proizvođač muških i ženskih odevnih predmeta.
Naši proizvodi su prepoznatljivi po strogoj kontroli odabira materijala i modela, kao i po vrhunskom kvalitetu izrade!
Oni koji nose MAJT odeću, biraju poseban stil, vole lepe tkanine i ekskluzivne detalje.
MAJT
godina osnivanja: 06.11.1992.
delatnost: proizvodnja kvalitetne i ekskluzivne konfekcije.
vaš logo
service description:
Ukoliko niste po konfekcijskim brojevima nudimo vam rešenje. ŠIJEMO PO VAŠIM MERAMA I ŽELJAMA. Proverite vaše mere u ponuđenim tabelama mera. Odeća za punije dame u trendu - moderan dizajn, prirodni materijali svih veličina.vaš logo
service description:
O NAMA1998. – Osnivanje preduzeca pod nazivom ‘’MD Maja’’ suvlasnika Petrovic Davida i Miodraga Cekica
2000. – Dolazi do promena naziva firme i istupanja suosnivaca Miodraga Cekica. Pun naziv preduzeca glasi: Preduzece za proizvodnju odevnih predmeta ‘Konfekcija David’’ d.o.o. Svrljig
2006. – Dolazi do promena u vlasnickoj strukturi. Preduzeca za proizodnju odevnih predmeta "MTex Union" i "Tailors", ciji su vlasnici Milanovic Milica i Milan, udruzuju se i postaju suvlasnici ‘Konfekcije David’, na cijem celu ostaje Petrovic David.
Danas – I pored brojnih promena, preduzece ulazi u svoju drugu deceniju rada, kao jedno od vodecih proizvodnih preduzeca na teritoriji Srbije.
Objekat se prostire na 1200m2 povrsine, sa sledecim poslovnim sektorima:
Krojacnica
Proizvodni pogon
Zavrsna obrada i peglanje
Kontrola i pakovanje
Magacin
Preduzece broji oko 90 zaposlenih, a mesecni kapacitet je 9000 kom. u zavisnosti od modela.
vaš logo
service description:
vaš logo
service description:
Modna,dekorativna metraža. Zavese,draperija,vunica, platna.vaš logo
Kategorije:
service description:
Proizvodnja konfekcija,HTZ oprema,majicevaš logo
Kategorije:
- Kompleti, kostimi
- Konfekcija
- laka konfekcija
- Modna konfekcija
- muška konfekcija
- Odeća za mlade
- Odeća, tekstil, metraža
- omladinska garderoba
- omladinska konfekcija
- pantalone
- program za mlade
- program za odrasle
- program za tinejdžere
- proizvodnja konfekcije
- proizvodnja muške obuće
- Proizvodnja odeće
- sezonska odeća
- teška konfekcija
- Ženska garderoba
- Ženski kostimi







